Chunghwa CLAA170EA 17.0-Inch 1280 x 1024 4x CCFL TFT-LCD Panel
Price:
ChunghwaSKU: 851425
Model Number: CLAA170EA
Condition: Refurbished
In stock:  Yes
Price:
Get Volume Pricing
Specifications
Model Number:  CLAA170EA
Brand:  Chunghwa
Alt Part Number(s):  CLAA170EA
Product Type:  LCD Panel
Technical Description
Brand:  Chunghwa
Model Number:  CLAA170EA
Diagonal Size:  17.0"
Resolution:  1280 x 1024
Panel Type:  a-Si TFT-LCD
Backlight:  4x CCFL
Brightness:  300 nits
Power Consumption:  Typically 20.0W
Output Voltage:  208 - 230 V AC